Krem-Conditioner Hidratues I Thelle Per Trupin

1,736 Lekë

Krem-Conditioner Hidratues I Thelle Per Trupin g-c

PËRSHKRIMI

Krem-conditioner për hidratimin e thellë të lëkurës nga CAFE MIMI me ekstrakt mangosteen, gjalpë shea dhe lëng aloe vera ngop menjëherë lëkurën me lagështi, duke ju lejuar të harroni shqetësimet dhe ndjenjën e shtrëngimit për një kohë të gjatë.

Përbërësit natyralë aktivë në krem kanë një efekt të dyfishtë – ato hidratojnë thellësisht lëkurën dhe parandalojnë dehidratimin për një kohë të gjatë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Produkti përmban mbi 95% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 220ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni në lëkurën e lagur kremin pasi përthithet shpejt, pjesa e tepërt e kremit mund të hiqet me një peshqir.

Nuk lë mbetje yndyrore.

Produkti nuk përmban (PARABENE, SILIKONE, VAJ MINERAL, EDTA, MIT)

PËRBËRSIT

Aqua, Garcinia Mangostana (Mangosteen) Fruit Extract (Mangosteen Extract), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice (Aloe Vera Juice), Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Glycine Soja ( Soybean) Oil, Glyceryl Monostearate, Vegetable Glycerin (from Vegetable Oils), Ethylhexyl Stearate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Betaine (from Sugar Beet Juice), Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Dolymethone- Stearyl 20, Perfume

SKU: 55646813 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close