Krem Blur Per Fytyren

3,570 Lekë

Krem Blur Per Fytyren-G-C

PËRSHKRIMI

Dukuni në mënyrë perfekte me kremin e fytyrës nga CAFÉ MIMI Blur!

Kremi blur transformon menjëherë lëkurën, e bën atë të lëmuar dhe mat.

Formula unike e kremit përmban mikro-grimca reflektuese që zbusin vizualisht rrudhat, barazojnë tonet dhe mbulon poret.

Ekstrakti i mikroalgave Nannochloropsis Oculata i përfshirë në krem promovon ngritjen aktive të lëkurës dhe rrit sintezën e kolagjenit.

Blur mund të përdoret më vete ose si bazë për aplikimin e make-upit.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni kremin në mënyrë të barabartë në lëkurën e pastruar nuk kërkon shpëlarje.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract (Peppermint Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Cyclopentasiloxane, Caprylyl Methicone, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Boron Nitridee Extract Nannochloropsis Oculata), Pullulan, Caprylyl Methicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, PEG-12 Dimethicone, Perfume

SKU: 86638261 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close