Krem Antibakterial Per Kembet Me Shea Dhe Rozmarine

924 Lekë

Krem Antibakterial Per Kembet Me Shea Dhe Rozmarine-G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i këmbëve me vaj esencial të rozmarinës dhe pemës së çajit ka efekte antibakteriale, anti-inflamatore dhe antiseptike.

Gjalpi i Sheas ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën e këmbëve.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të kremit në lëkurën e pastër të këmbëve dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Rosemary Extract), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil (Almond Oil) , Zinc Ricinoleate, Vegetable Glycerin (vegetable), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) leaf Oil, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid

SKU: 67793648 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close