Krah inoksi suport kabine dushi -1 flete (set 2 parts) 28355

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,250 Lekë

Krah inoksi suport kabine dushi -1 flete (set 2 parts) 28355

PERSHKRIMI:

Krahu I inoksit është një aksesor I domosdoshëm në kabinën tuaj me nje flete. Ky krah ”Bobble Soap” eshte I përshtatshme për xhama kabine teke ose kendore. ”Bobble Soap” ofron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

  • Lloji artikullit : Krah suporti
  • Marka : Bobble Soap
  • Materiali : Inoks
Krah inoksi 1 Krah inoksi 2

SHOPPING CART

close