fbpx

Kovë me dorezë ergonomike, Krepo, plastike, 12 lt 333274

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

350 Lekë

Kovë me dorezë ergonomike, Krepo, plastike, 12 lt 333274

PERSHKRIMI:

Nje produkt i prodhuar nga nje material plastik i lehte dhe i forte ne te njejten kohe.Perdoret kryesisht ne fushen e ndertimit per pregatitjen dhe transportimin e materialeve si llaci, kolla apo produkte te tjera inerte.

  • Materiali : Polietilen
  • Kapaciteti mbajtës : 12 Lt
SKU: 67217823 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close