fbpx
, , ,

Kosh magazinimi, CURVER VICTORIA, polipropilen, jeshile/lejla/kaltër, 29x21xH16 cm 222082

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

495 Lekë

Kosh magazinimi, CURVER VICTORIA, polipropilen, jeshile/lejla/kaltër, 29x21xH16 cm 222082

PERSHKRIMI:

Dizajni unik dhe tepër të veçantë, me ngjyra të ndezura të “NEO COLORS” të përshtatshme për çdo zbukurim. Ju mund të shijoni dizajnin e bukur të dhomës së ndenjes, banjos tuaj ose dhomes suaj te gjumit si dhe ne kuzhinë. Gjithashtu mund të përdoret për dizajn të brendshëm të dhomave të fëmijëve, duke i dhënë ngjyra të ndritshme hapësirës se dhomes.

 • Materiali : Polipropilen
 • Ngjyra : Jeshile/lejla/kaltër
 • Kapak : Jo
 • Dorezë : Po
 • Gjerësia : 29 cm
 • Thellësia : 21 cm
 • Lartësia : 16 cm
 • Kapaciteti : n/a

 

SHOPPING CART

close