Kornize per 6 fotografi E Bardhe dhe Argjend 39653

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,000 Lekë

Kornize per 6 fotografi E Bardhe dhe Argjend 39653

PERSHKRIMI:

Në vend që ti mbani fotografitë tuaja të mbyllura në sirtar , pse nuk I mbani në këtë kornizë të bukur fotografie. Vendosni këtë kornizë fotografie në zyrën tuaj, në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjës që të mbani njerezit dhe kujtime të mrekullueshme gjith

 • Tipi : Kornizë Fotografie
 • Gjerësia (cm) : 5/6/10
 • Gjatesia (cm) : 5/9/10
 • Ngjyra : Bardhe
 • Orientimi : Vertikal
 • Materiali : gips
Kornize per 6 fotografi E Bardhe dhe Argjend 39653 1 Kornize per 6 fotografi E Bardhe dhe Argjend 39653 2

SHOPPING CART

close