Kornize metalike me flete polikarbonati 30*40cm 36033

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,175 Lekë

Kornize metalike me flete polikarbonati 30*40cm 36033

PERSHKRIMI:

Kjo Kornizë fotografie shumë e bukur me fletë polikarbonati mundëson që fotografia jote të shkëlqejë akoma më shumë. Vendose këtë kornizë në zyrën tënde, në dhomën e ndenjes për të mbajtur kujtime të bukura dhe ti japi klas murit tënd

 • Tipi : Kornizë Fotografie
 • Materiali : Alumini me flete polikarbonati
 • Gjerësia (cm) : 30
 • Gjatesia (cm) : 40
 • Orientimi : Varet ne Mur
 • Ngjyra : Alumini
Korniza metalike me flete polikarbonati 1318cm 36029

SHOPPING CART

close