fbpx

Kornize fotografie druri 21.0*15.5*1.8Numer dekori ZF-3526 36062

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

794 Lekë

Kornize fotografie druri 21.0*15.5*1.8Numer dekori ZF-3526 36062

PERSHKRIMI:

Dhuroji fëmijes tënd kornizën më të bukur të fotografisë. Vendose këtë kornizë fotografie në dhomën e fëmijës suaj për të ruajtur momentet e tij më të bukura. Me këtë kornizë, fotografitë do të duken akoma dhe më të bukura. Eshtë në material druri me figurë të printuar

  • Materiali : Druri
  • Përmasa : 21.0*15.5*1.8cm
  • Tipi : Kornizë fotografie

SHOPPING CART

close