fbpx

Konvertitor, SOGA, 1.5kw, 230volt, 2dalje/42volt 49920

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

79,000 Lekë

Konvertitor, SOGA, 1.5kw, 230volt, 2dalje/42volt 49920

PERSHKRIMI:

Elektro konvertitor eshte nje konvertues rryme, cili sherben per ti dhene rrymen elekrite zorrave elektrike te vibrimit te betonit, dihmon ne ngjeshjen e betonit duke I dhene uniformitet dhe soliditet.

  • Fuqia : 1.5 kw
  • Tensioni : 230 volt
  • Tensioni në dalje : 42 volt
  • Tipi : 2 dalje
SKU: 25298852 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close