fbpx

Kondicioner Vivax ACP-12PT35AEH, 3.5/2.9kW, A/A+ 82931

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

49,990 Lekë

Kondicioner Vivax ACP-12PT35AEH, 3.5/2.9kW, A/A+ 82931

PERSHKRIMI:

Për një zgjidhje efikase dimer-verë, për të mos ndjerë ndryshimet stinore kondicionerët janë zgjedhje perfekte. Kondicioneret Vivax janë kondicionerë efikasë dhe me performancë të shkëlqyer pune.

 • Tensioni : 220-240 V
 • Fuqia : 3.5 / 2.9 kW
 • Klasi i energjisë : A/A+
 • Lloji i gazit : R410A
 • Kapaciteti ftohës : 12000 BTU
 • Kapaciteti i ngrohjes në BTU : 10000 BTU
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 65
SKU: 59928468 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close