fbpx

Kondicioner Elektra, 48000BTU, EAC/48O/FS/273/48000BTU,ON/Of, klasi A 800497

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

189,990 Lekë

Kondicioner Elektra, 48000BTU, EAC/48O/FS/273/48000BTU,ON/Of, klasi A 800497

PERSHKRIMI:

Për një zgjidhje efikase dimër-verë dhë për të mos ndjerë ndryshimet stinore kondicionerët janë zgjedhje perfekte. Kondicionerët Elektra janë kondicionerë efikasë dhe me performancë të shkëlqyer pune.

 • Sipërfaqja që mbulon : 130m²
 • Fuqia : 48000 BTU
 • Klasi i energjisë : A
 • Niveli i zhurmës : 54-63 dBa
 • Lloji i gazit : R410A
 • Kapaciteti i ngrohjes : 51500 BTU
 • Kapaciteti ftohës : 48000 BTU
 • Konsumi i energjisë në ftohje : 4.80 kW
 • Konsumi i energjisë në ngrohje : 4.75 kW
 • Vëllimi i ajrit : 1700 m³/h
 • Tensioni : 380 V
SKU: 95141455 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close