fbpx

Kondicioner dollap, Haier, A++, Inverter, 24000 BTU, 1200 m³/h, 26/34/42 dB 810017

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

179,990 Lekë

Kondicioner dollap, Haier, A++, Inverter, 24000 BTU, 1200 m³/h, 26/34/42 dB 810017

PERSHKRIMI:

Për një zgjidhje efikase dimër-verë dhë për të mos ndjerë ndryshimet stinore kondicionerët janë zgjedhje perfekte. Kondicionerët Haier janë kondicionerë efikasë dhe me performancë të shkëlqyer pune.

 • Tensioni : 220-240 V
 • Fuqia : 8 / 7.2 kW
 • Niveli i zhurmës : 26/34/42 dB
 • Klasi i energjisë : A++/A+
 • Lloji i gazit : R32
 • Sipërfaqja që mbulon : 80 – 100 m²
 • Përmasat : 60x35x185 cm
 • Kapaciteti i ngrohjes : 8 kW
 • Kapaciteti ftohës : 7.2 kW
 • Konsumi i energjisë në ngrohje : 2.15 kW
 • Konsumi i energjisë në ftohje : 2.23 kW
 • Vëllimi i ajrit : 1200 m³ / h
SKU: 34699589 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close