fbpx

Kondicioner, Beko, Inverter, 12000 BTU, 3.5/2.8 kW, A++/A+, 40 dB, 520/460/270 m³/h, 35-60 m2 800626

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

59,990 Lekë

Kondicioner, Beko, Inverter, 12000 BTU, 3.5/2.8 kW, A++/A+, 40 dB, 520/460/270 m³/h, 35-60 m2 800626

PERSHKRIMI:

Për një zgjidhje efikase dimër-verë dhë për të mos ndjerë ndryshimet stinore kondicionerët janë zgjedhje perfekte. Kondicionerët Beko janë kondicionerë me efikasë dhe me performancë të shkëlqyer pune.

 • Tensioni : 220-230 V
 • Fuqia në (BTU) : 12000 BTU
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 40 dBa
 • Klasi i energjisë : A++/A+
 • Lloji i gazit : R410A
 • Fuqia : 3.5/2.8 kW
 • Masa : N/A
 • Kapaciteti i ngrohjes në BTU : 12000 BTU
 • Kapaciteti ftohës : 12000 BTU
 • Konsumi i energjisë në nghrohje (kW) : 3.5 kW
 • Konsumi i energjisë ne ftohje (kW) : 2.8 kW
 • Vëllimi i ajrit (m³/h) : 520/460/270 m³ /h
 • Sipërfaqja që mbulon : 20-25 m²
SKU: 22868153 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close