fbpx

Kompresor ajri STANLEY D210/8/50 Lt.50, 8bar/ 116psi, depozit 50 Lt, 2Hp/ 1500W, 222 Lt/ min, 2850 xhiro/ min 82455

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

27,900 Lekë

Kompresor ajri STANLEY D210/8/50 Lt.50, 8bar/ 116psi, depozit 50 Lt, 2Hp/ 1500W, 222 Lt/ min, 2850 xhiro/ min 82455

PERSHKRIMI:

Kompresorët gjejnë një përdorim të gjërë në jetën e përditshme. Kjo kategori kompresorësh është e përkryer për bizneset e vogla dhe jo vetëm. Ka një raport të përkryer të cilësisë me çmimin.

 • Tensioni : 220-240 V
 • Kapaciteti i depozitës : 50 Lt
 • Presioni : 8bar/116psi
 • Kapaciteti : 222 Lt/min
 • Fuqia : 2Hp/1500W
 • Numri i xhirove te centrifugimit : 2850 rpm
SKU: 51512187 Category: Tag:

SHOPPING CART

close