fbpx

Kompjuter bordi per biçiklete 38337

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

900 Lekë

Kompjuter bordi per biçiklete 38337

PERSHKRIMI:

Kompjuter bordi per biçiklete me ekran digital. Instalim të lehtë, qëndrueshmëri të lartë. Ky kompjuter multi-funksion biçiklete mund të shfaqë të gjitha informatat në lidhje SPD shpejtësinë aktual, Odo Meter, MXS dhe kështu me radhë.

  • Ngjyra : E zeze

SHOPPING CART

close