Komardare Per Femije Ne Forme Makine Fisher Price PVC Me Ngjyra Te Ndryshme 119x75x51 cm Mosha 2+ vjeç

Krahasoni

6,500 Lekë

Komardare Per Femije Ne Forme Makine Fisher Price PVC Me Ngjyra Te Ndryshme 119x75x51 cm Mosha 2+ vjeç 793049-M

PERSHKRIMI:

Fëmijët do të ndezin motorin e tyre krijues në pamjen e Makinave Race Fisher-Price®.
E krijuar për fëmijët që i duan makinat, kjo komardare argëtuese dhe me imagjinatë me top u ofron të vegjëlve një kombinim ideal argëtimi dhe sigurie.
Komardarja përmban grafikë argëtuese dhe përmban mure anësore të mbushura dhe një fund të butë.
Kompleti përfshin gjithashtu 25 topa lodrash me ngjyra.
Valvulat e sigurisë parandalojnë që ajri të dalë gjatë lojës, dhe fryrja dhe shfryrja është shumë e lehtë.

Grupmosha: 2+ vjeç

Përmasat: 119x75x51 cm

Materiali: PVC

Ngjyra: Ngjyra të ndryshme

SHOPPING CART

close