fbpx

Komardare në formë Flamingo, PVC, 142x137x97 cm 111091-M

2,000 Lekë

Komardare në formë Flamingo, PVC, 142x137x97 cm 111091-M

PERSHKRIMI:

Ishulli i flamingos Intex vjen me nje trend modern ne artikujt e fryeshem te plazhit. Me këtë flamingo gjigant ju krijoni një ishull magjik në ujë. Të fryra plotësisht përmasat e ishullit Intex Unicorn 142 x 137 x 97 cm. Vend të mjaftueshme për t’u çlodhur me 2 persona. Ky unicorn i fryreshem është i përshtatshëm si për plazh ashtu dhe dhe pishinë.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Mikse
  • Gjatësia : 142 cm
  • Gjerësia : 137 cm
  • Thellësia : 97 cm
SKU: 98734193 Category: Tag:

SHOPPING CART

close