fbpx

Komardare me xixa, PVC, ngjyra të ndryshme, Dia. 119 cm 90688-M

1,990 Lekë

Komardare me xixa, PVC, ngjyra të ndryshme, Dia. 119 cm 90688-M

PERSHKRIMI:

Komardare me xixa, shumë e përshtatshme për ato ditët e bukura me diell në plazh. Cilësi e mirë dhe çmim konkurues.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Ngjyra të ndryshme
  • Përmasat : Dia. 119cm

 

SHOPPING CART

close