fbpx

Kolltuk, strukturë metalike (floriri), tapiceri tekstili, rozë, 90x96xH80 cm; Hapje krevat: 196x90xH30 cm 241665

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

24,990 Lekë

Out of stock

Kolltuk, strukturë metalike (floriri), tapiceri tekstili, rozë, 90x96xH80 cm; Hapje krevat: 196x90xH30 cm 241665

PERSHKRIMI:

Krijo një tërheqje komode në dhomën tuaj të ndenjes me këtë kolltuk. Një zgjedhje e përkryer për t’u mbledhur me miqtë dhe familjen tuaj. Ky kolltuk do të jetë vendi juaj i preferuar në shtëpi. Falë cilësisë së tij të lartë do t’ju shërbejë për shumë vite që do të vijnë.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Rozë
 • Krahu i këndit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Përmasat : 90x96xH80 cm; Hapje krevat: 196x90xH30 cm
SKU: 97436348 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close