Kolltuk Me Ajer Intex 84x99x76 cm 1137942-J

2,799 Lekë

Kolltuk Me Ajer Intex 84x99x76 cm -J

PERSHKRIMI :

Kolltuk me fryrje te larte mbrapa qe ofron mbeshtetje

Pesha max 100 kg

Siguron komoditet të freskët në shtëpi, stil bashkëkohor që duket dhe ndihet elegant

Materiali Plastike

SKU: 59212692 Category:

SHOPPING CART

close