Kellef Jasteku Dekorativ Pellush I Bardhe 45cm×45cm

699 Lekë

Kellef Jasteku Dekorativ Pellush I Bardhe 45cm×45cm-1169543 J

PERSHKRIMI:

Këllëf Jastëk Për Dekorim Dimri Kadife, I Njëanshëm Me Zinxhir Në Ngjyrë Të Bardhë.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
NgjyraL; E Bardhe
Materiali: Poliestër
Gjatësia X Gjerësia: 45cm×45cm

SKU: 57822121 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close