Kavo lidhëse për biçikletë me kod DUNLOP, 120 cm, 6 mm 51823

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

728 Lekë

Kavo lidhëse për biçikletë me kod DUNLOP, 120 cm, 6 mm 51823

PERSHKRIMI:

Kjo kavo lidhëse bën të mundur bllokimin e biçikletës tuaj në mënyrë të sigurt kudo që do e kyçni. Është e pajisur me një bllok numrash në mënyrë që të kombinoni kodin përkatës për hapjen dhe mbylljen e kavos.

  • Materiali : Celik
  • Gjatësia : 120 cm
SKU: 29341524 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close