Kavo lidhëse për biçiklete me çelës DUNLOP, 65 cm, 12 mm 51831

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

588 Lekë

Kavo lidhëse për biçiklete me çelës DUNLOP, 65 cm, 12 mm 51831

PERSHKRIMI:

Siguroni biçikletën tuaj nga vjedhja e hajdutëve me këtë bllokues rrote të DuNLOP. Është e përbërë nga tela bakri e cila është e rrethuar nga një shtresë çeliku. Veshja plastike mbron dhe parandalon dëmtimin.

  • Materiali : Celik
  • Gjatësia : 65 cm
  • Diametri : 12 mm
SKU: 57751614 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close