Kavo lidhëse për biçikletë DUNLOP, 120 cm, 3 mm 51820

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

890 Lekë

Kavo lidhëse për biçikletë DUNLOP, 120 cm, 3 mm 51820

PERSHKRIMI:

Sigurohuni biçikletën tuaj nga vjedhja e hajdutëve me këtë bllokues rrote të DUNLOP. Është e përbërë nga tela bakri e cila është e rrethuar nga një shtresë çeliku. Shtresa e tekstilit mbron zinxhirin dhe parandalon dëmtimin.

  • Materiali : Celik
  • Gjatësia : 120 cm
Kavo lidhese per biciklete 2 1
Kategori: Etiketa: , , ,

SHOPPING CART

close