Kavo lidhëse për biçikletë, 100 cm 38250

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

770 Lekë

Kavo lidhëse për biçikletë, 100 cm 38250

PERSHKRIMI:

Kavoja e çelikut me veshje PVC, 100 cm përdoret gjerësisht nga përdoruesit e biçikletave, motorrëve por shërben dhe për mbylljen e portave metalike. Mjaft rezistente në sajë të materialit shumë të fortë.

  • Materiali : çelik
SKU: 42882771 Category: Tags: , , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close