Katrixh për rubinetë 223532

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

195 Lekë

Katrixh për rubinetë 223532

PERSHKRIMI;

Katrixh për rubinetë është një element i domosdoshëm për rubinetat tuaj. Materiali përbërës ka qëndrueshmëri të lartë dhe është rezistent ndaj ndryshkjes. Katrixh për rubinetë ka një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.

  • Materiali : Plastik

Katrixh 1 Katrixh 2

SHOPPING CART

close