Kase PP me injeksion DHCASE304

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Kase me injeksion PP te modifikuar DHCASE304

PERSHKRIMI:

Seria DHCASE304, e ndërtuar me standarde të larta të cilësisë.
Eshtë krijuar për t'u përdorur për të gjitha llojet e aplikacioneve për të transportuar dhe mbrojtur pajisje të ndjeshme edhe në kushte ekstreme.
Testuar ne temperatura nga -40 ° c deri në +80 ° c.
Eshte ndërtuar nga materiali përbërës PP i formuar me injeksion.
I ekuilibruar me rrëshira me performancë të lartë dhe sigurojnë mbrojtje totale kundër pluhurit, ujit, ndikimeve të agjentëve kimikë.
Përzierja e materialeve të ndërtimit lejon prodhimin e Kases që te jete më e lehta në peshë dhe me rezistente në qëndrueshmëri. 
Eshte e  pajisura gjithashtu me një valvul për rregullimin e brendshëm të presionit dhe të ingranuar për mbylljen e dryve.
Përmasat e jashtme  335 x 289 x 155 mm
Përmasat e brendshme : 304 x 231 x 137 mm
Lartësia e bazës së brendshme: 106 mm
Pesha: 1.7 kg
Ngjyra: e zezë 
Shënim:
Pjesa e brendeshme e pershtatshme me pajisjet e markave të ndryshme
Pajisur për mbyllje me dry

SHOPPING CART

close