fbpx

Karroce veglash me kate Permasa:30″ Materiali: Metalik 78104

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

13,990 Lekë

Karroce veglash me kate Permasa:30″ Materiali: Metalik 78104

PERSHKRIMI:

Karroca e veglave qe vjen me nje permase dhe perdorim universal jo vetem ne fushen e mekanikes, apo serviseve por dhe per te apasjonuarit mbas veglave apo organizimit te tyre ne garazhe. E pajisur me rrota me fren per ti levizur lehtesisht si dhe per ti fiksuar ato. Me nje material çeliku dhe e lyer me pjekje e ben kete kuti me rezistente nga gervishtjet dhe ndryshkja.

  • Materiali : Metalike
  • Përmasa : 30″
SKU: 91649276 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close