fbpx

Karroce per hapat e para te bebave Chicco P-B

6,000 Lekë

Karroce per hapat e para te bebave Chicco P-B

PERSHKRIMI :

Ndihmon beben të ngrihet dhe të ndërmarrë hapat e tij të parë për sigurinë e plotë.

Gjithcka qe duhet te beje femija eshte qe te mbajë lart lodrën, të fillojë të ecë dhe lodra menjëherë fillon të luajë një melodi argëtuese e cila ndalon, sa më shpejt që fëmija të ece, duke e inkurajuar atë të lëvizë disa hapa më shumë.

Eshte gjithashtu një qendër aktiviteti me lojëra, drita dhe efekte argëtuese të tingullit.

Mosha: nga 9 muaj+

SKU: 44867363 Category:

SHOPPING CART

close