fbpx

Karroce kopeshti me trup alumini te pa oksidueshem dhe rrota te gomuara

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,800 Lekë

Karroce kopeshti me trup alumini te pa oksidueshem dhe rrota te gomuara

PERSHKRIMI:

Karroce kopeshti 75x50cm me trup alumini te pa oksidueshem dhe rrota te gomuara,. Shume I pershtatshem per te transportuar mbeturinat e kopshtit si: barin, dege te vogal etj.

  • Përmasa : 75x50cm
SKU: 58173797 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close