fbpx

Karrige zyre statike, pa krahë, strukturë metalike, tapiceri tekstili 54x58xH81 cm 23568

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,000 Lekë

Karrige zyre statike, pa krahë, strukturë metalike, tapiceri tekstili, zezë, 54x58xH81 cm 23568

PERSHKRIMI:

Një karrige e mrekullueshme vizitori me veshje tekstili është e sigurt për të kënaqur vizitorët ose klientët tuaj. Tapiceri tekstili me mbushje sfungjeri dhe struktura hekuri në finiturë të zezë e bëjnë këtë karrige të rehatshme.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Blu. e kuqe,gri
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 54 cm
 • Thellësia : 58 cm
 • Lartësia : 81 cm
SKU: 19358598 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close