fbpx

Karrige zyre me rrota, me krahë, veshje PU, zezë, krahë PP, strukturë najloni me bazament 320mm, rrota material najloni, 57.5x62xH100.5-112.5 cm 211268

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,590 Lekë

Karrige zyre me rrota, me krahë, veshje PU, zezë, krahë PP, strukturë najloni me bazament 320mm, rrota material najloni, 57.5x62xH100.5-112.5 cm 211268

PERSHKRIMI:

Kjo Karrige e koleksionit SMART FURNITURE me lëkurë artificiale ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me veshje lëkure artificiale. Lartësia e regjistrueshme dhe bazamenti i rëndë me pesë rrota e bëjnë këtë Karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i Karrigeve SMART FURNITURE është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.

 • Materiali i strukturës : Strukturë najloni me bazament 320mm
 • Materiali veshës : Tapiceri PU
 • Ngjyra : Zezë
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 57.5 cm
 • Thellësia : 62 cm
 • Lartësia : 100.5-112.5 cm

SHOPPING CART

close