fbpx

Karrige zyre me rrota, me krahë, VENTO SOFT EXECUTIVE, strukturë metalike, tapiceri tekstili, 55x49xH77.5-89 cm 29045

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,990 Lekë

Karrige zyre me rrota, me krahë, VENTO SOFT EXECUTIVE, strukturë metalike, tapiceri tekstili, 55x49xH77.5-89 cm 29045

PERSHKRIMI:

Koleksioni i karrigeve me rrota SMART FURNITURE ofron thjeshtësi dhe ngjyra. Këto karrige janë të dizenjuara me karakterisika të reja për të rritur produktivitetin tuaj. Lartësia e rregjistrueshme dhe bazamenti me pesë rrota e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve SMART FURNITURE është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Blu
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 55 cm
 • Thellësia : 49 cm
 • Lartësia : 77.5-89 cm
SKU: 61954688 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close