fbpx

Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë metalike, rrjetë dhe tapiceri tekstili, blu e printuar, 57x60xH98-108 cm 26930

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,750 Lekë

Karrige zyre me rrota, me krahë, strukturë metalike, rrjetë dhe tapiceri tekstili, blu e printuar, 57x60xH98-108 cm 26930

PERSHKRIMI;

Koleksioni i karrigeve me rrota SMART FURNITURE ofron thjeshtësi dhe ngjyra. Këto karrige të thjeshta janë dizenjuar me karakterisika të reja për të rritur produktivitetin tuaj. Lartësia e rregjistrueshme dhe bazamenti me pesë rrota e bëjnë këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni i karrigeve SMART FURNITURE është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Rrjetë dhe tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Blu e printuar
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 57 cm
 • Thellësia : 60 cm
 • Lartësia : 98-108 cm
SKU: 45229935 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close