fbpx

Karrige relaksi, strukturë druri, tapiceri tekstili, blu, 67x78xH98 cm 24142

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,250 Lekë

Karrige relaksi, strukturë druri, tapiceri tekstili, blu, 67x78xH98 cm 24142

PERSHKRIMI:

Bëni shtëpinë tuaj pak më moderne, me karrigen elegante dhe relaksuese PKSBO. Mbulesa e pajisur me zinxhir mundëson larjen në lavatriçe. Ndërtuar nga strukturë e fortë druri, kjo karrige do të shërbejë në shtëpinë tuaj për shumë vite me radhë.

 • Materiali i strukturës : Strukturë druri
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Blu
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 67 cm
 • Thellësia : 78 cm
 • Lartësia : 98 cm
SKU: 79215772 Category: Tag:

SHOPPING CART

close