Karrige për bare, alumin me ristela dru Iroko, zezë / kafe, 82 x 55 x 54 cm 779645

10,900 Lekë

Karrige për bare, alumin me ristela dru Iroko, zezë / kafe, 82 x 55 x 54 cm 779645

PERSHKRIMI:

Karrige e thjeshtë dhe elegante.

Cilësi shumë e mirë e materialit të aluminit e bëjnë këtë karrige shumë të fortë për përdorim të gjatë.

Dizajn i thjeshtë me dorezat mbështetëse me dru Iroko.

E përshtatshme për bare, hotele dhe veranda.

  • Materiali : Alumin / dru
  • Ngjyra : Zezë / kafe
  • Përdorimi : I jashtëm
  • Kundër shiut : Po (për një kohë të shkurtër)

 

Kategori: Etiketë:

SHOPPING CART

close