Karrige pellushi për bebe

3,500 Lekë

Karrige pellushi për bebe

PERSHKRIM :

Karriget pellushi per bebe jane karrige te buta, te dizajnuara me kafshe ose personazhe vizatimore per te ofruar komoditet dhe siguri ne qendrimin e bebeve ne shtepi.

Karriget jane te lehta per t’u transportuar dhe jane te disponueshme ne modele dhe ngjyra te ndryshme.
Perbehen nga material i bute, i pershtatshem per bebe 6 muaj, ku pjesa e poshtme perbehet nga material qe nuk rreshket.RIMI :

SKU: 69779396 Category: Tag:

SHOPPING CART

close