fbpx

Karrige konference statike, me krahë, strukturë metalike, kompensatë, sfungjer dhe copë, zezë, 70x64xH82 cm 240273

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,750 Lekë

Karrige konference statike, me krahë, strukturë metalike, kompensatë, sfungjer dhe copë, zezë, 70x64xH82 cm 240273

PERSHKRIMI:

Një karrige e mrekullueshme vizitori me veshje tekstili është e sigurt për të kënaqur vizitorët ose klientët tuaj. Vecantia e kesaj karrigie eshte se mund te perdoret edhe ne ambjente/salla konference etj, pasi ka vend per vendosjen e letrave, bllokut tuaj ne rastet kur eshte e nevojshme te shkruani apo te mbani shenim. Tapiceri tekstili me mbushje sfungjeri dhe sruktura hekuri në finiturë të zezë e bëjnë këtë karrige të rehatshme.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Kompesatë, sfungjer dhe copë
 • Ngjyra : Zezë
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 70 cm
 • Thellësia : 64 cm
 • Lartësia : 82 cm
SKU: 56268255 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close