Kapse rrobash 210833-M

279 Lekë

Kapse rrobash 210833-M

PERSHKRIMI:

Kapset e rrobave prej plastike janë zgjidhje e përkryer për të varur edhe rrobat më të rënda, të tilla si xhinse, pulovrave dhe rrobdishan, pa lënë shenja të dukshme në veshje tuaj.

  • Materiali : PS/PP

 

SHOPPING CART

close