Kapele Ngjyre Jeshile E Hapur Per Femra

Krahasoni

350 Lekë

Kapele Ngjyre Jeshile E Hapur Per Femra 1162691-J

PERSHKRIMI:

Aksesorë veror për të rritur, kapele sportive për femra, jeshile e hapur pambuku.

Madhësia: 57

Korniza: 7 cm

Mbroni fytyrën tuaj nga dielli dhe rrezatimi me kapele moderne që përputhen me stilin tuaj personal.

Ngjyrë: jeshile e hapur.

Materiali i produktit: Pambuk

SKU: 17244892 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close