Kapele Ngjyre E Bardhe Per Femra

Krahasoni

350 Lekë

Kapele Ngjyre E Bardhe Per Femra 1102624-J

PERSHKRIMI:

Aksesorë veror për të rritur, kapele sportive me pambuk të bardhë për femra.

Madhësia: 57

Korniza: 7 cm

Mbroni fytyrën tuaj nga dielli dhe rrezatimi me kapele moderne që përputhen me stilin tuaj personal.

Ngjyra: e Bardhe

Materiali i produktit: Pambuk

SKU: 48976141 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close