Kapele Jockey Ngjyre Roze Per Femra

Krahasoni

350 Lekë

Kapele Jockey Ngjyre Roze Per Femra 1176600-J

PERSHKRIMI:

Aksesorë veror për të rritur, kapele sportive për femra, pambuk, pluhur rozë e lehtë.

Madhësia: 57

Korniza: 7 cm

Mbroni fytyrën tuaj nga dielli dhe rrezatimi me kapele moderne që përputhen me stilin tuaj personal.

Kombinoje me rroba banje nga një shumëllojshmëri e gjerë.

Ngjyra: Rozë

Materiali i produktit: Pambuk

SKU: 95828288 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close