Kangur per femije 0-36 muajsh

2,500 Lekë

 

Material: pambuke + cope e plote+ strukture kompakte
Ngjyra: bojeqiell, blu dhe roze
Dimensionet: 57 x 37 cm
Pesha :20kg

SHOPPING CART

close