Kabinë dushi, xham 6 mm, 80x120xH190 cm 224366

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

47,460 Lekë

Kabinë dushi, xham 6 mm, 80x120xH190 cm 224366

PERSHKRIMI:

Kjo kabinë ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky set përbëhet nga dyer me xham të tempëruar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Mentashat e zeza te deres jane me veshje zinku duke ju dhene jetegjatesi dhe efikasitet ne hapjen e deres. Doreza eshte e materialit inoks 304 per te siguruar jetegjatesi dhe finese nepermjet shkelqimit te saj. Gjithashtu shufra kryesore e suportit eshte material inoks 304 duke shtuar jetegjatesi te kabines. Xhami transparent i kabinës dhe korniza e aluminit e zezë kombinohet shume mirë me setet moderne inkaso dhe aksesoret ngjyre te zezë për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.

 • Forma : Katrore
 • Materiali : Xham I temperuar
 • Gjerësia : 80 cm
 • Thellësia : 80 cm
 • Lartësia : 190 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

SHOPPING CART

close