Kabinë dushi, xham 5 mm, 90x90xH190 cm 223429

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

16,990 Lekë

Kabinë dushi, xham 5 mm, 90x90xH190 cm 223429

PERSHKRIMI:

Kjo kabinë ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky set përbëhet nga dyer me xham të tempëruar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Xhami transparent i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shume mirë me lavamanët prej xhami transparent për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.

 • Forma : Katrore
 • Materiali : Xham I Temperuar
 • Gjerësia : 90 cm
 • Thellësia : 90 cm
 • Lartësia : 190 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo
Kabine dushi 12 1Kabine dushi 11 1

SHOPPING CART

close