Kabinë dushi në mur, xham 6 mm, 120xH195 cm 224363

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

27,860 Lekë

Kabinë dushi në mur, xham 6 mm, 120xH195 cm 224363

PERSHKRIMI:

Kjo kabinë ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky set përbëhet nga dyer me xham të tempëruar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës me hapesiren prej 20 mm te rregjistrimit dhe është e lehtë për t’u montuar. Rrulat dopjo sigurojne rreshqitje me te mire dhe eleminojne zhurmat e ferkimit. Dore eshte e kromuar per te siguruar jetegjatesi dhe finese nepermjet shkelqimit te tyre. Xhami transparent i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shume mirë me setet moderne inkaso për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.

 • Forma : Katrore
 • Materiali : Xham I temperuar
 • Gjerësia : 120 cm
 • Lartësia : 195 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

SHOPPING CART

close