Kabinë dushi mur në mur, xham 6 mm, 140xH195 cm 224364

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

30,660 Lekë

Kabinë dushi mur në mur, xham 6 mm, 140xH195 cm 224364

PERSHKRIMI:

Kabina ka një stil sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Kjo kabine përbëhet nga nje panel xhami i temperuar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard.Korniza prej alumini me 20mm rregullim siguron qëndrueshmërinë e struktures dhe është e lehtë për t’u montuar. Doreza e kabines eshte e materialit inoks 304 duke siguruar shkelqim dhe jetegjatesi te saj.Rrulat dopjo me vheshje zinku sigurojne rreshqitje me te mire dhe eleminojne zhurmat e ferkimit. Xhami transparent i kabines ofron një atmosferë të freskët dhe të pastër.

 • Forma : Katrore
 • Materiali : Xham I temperuar
 • Gjerësia : 140 cm
 • Lartësia : 195 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

SHOPPING CART

close