Kabine dushi 80 cm,5mm ,skelet I kromuar ,harkore 01575

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

26,250 Lekë

Kabine dushi 80 cm,5mm ,skelet I kromuar ,harkore 01575

PERSHKRIMI:

Kabina e dushit është një zgjidhje praktike dhe elegante. Forma e saj harkoredhe dyert me rrëshqitje kursejnë hapësirën në banjën tuaj. Xhami i temperuar rrit qëndrueshmërine dhe e bën më të sigurtë këtë kabinë. Korniza e aluminit e bën strukturën solide dhe lehtësisht të montueshme. Xhami i kabinës, shton stil dhe hijeshi në ambjentin tuaj duke u kombinuar shumë mirë me aksesorë të tjerë të tualetit.

  • Materiali : Xham i temperuar
  • Gjerësia : 80 cm
  • Thellësia : 80 cm
  • Materiali i kornizës : I kromuar
  • Përfshihet pllaka : Jo

SHOPPING CART

close