Kabine dushi 80 cm,5mm ,skelet I kromuar ,harkore 01573

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

26,250 Lekë

Kabine dushi 80 cm,5mm ,skelet I kromuar ,harkore 01573

PERSHKRIMI:

Kjo kabinë ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky set përbëhet nga dyer me xham të tempëruar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar.

 • Forma : Harkore
 • Materiali : Xham i temperuar
 • Gjerësia : 80 cm
 • Thellësia : 80 cm
 • Lartësia : 190 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

SHOPPING CART

close